Паросток

Меню сайту
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наше опитування
Чи подобається Вам сайт?
Всього відповідей: 71
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Студійці

Апостолова Анастасія
Навчається в Олександрійській гімназії-інтернат. Проживає в с. Ясинуватка Олександрійського району Кіровоградської області. Перший вірш "Джерело" написала в 6 років. Пише вірші, прозу та казки.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Артеменко Вікторія
Артеменко Вікторія Сергіївна народилася в с. Головківка 11 липня 1996р. Навчається в 10 класі Головківської ЗШ І-ІІІ ступенів. Вся родина захоплюється читанням. Перший твір "Книга твій друг", написаний Вікторією в 2009р. Учасниця багатьох обласних та районних літературних конкурсів. Переможниця районного туру Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач - 2008". До написання власних творів надихають поезії та романи класичних та сучасних авторів. Захоплюється комп'ютерними технологіями та рукоділлям.
 

 

 

Бондаренко Алла

 

Бондаренко Алла Станіславівна жителька с. Войнівки Олександрійського району Кіровоградської області народилася 25 січня 1995р. Після закінчення школи, а Алла навчається в 11 класі Войнівської ЗШ І-ІІІ ступенів, мріє стати журналістом, має різноманітні захоплення та найбільше любить читати. Пише вірші, віддає перевагу пейзажній ліриці. Її перший мав назву "Річка".

 

 

Валькевич Ольга

 

Валькевич Ольга Олександрівна народилася 31 жовтня 1999р. в селищі Нова Прага Олександрійського району Кіровоградської області. Навчається в 7 класі Новопразького НВК. Учасниця багатьох обласних та районних літературних конкурсів. Переможниця районного туру Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач - 2011". В сімї Ольги читанням захоплюється бабуся та мама. Оля любить писати казки, перша її казка має назву "Дівчинка на повітряній кулі". З задоволенням зі своїми творами знайомить під час шкільних свят своїх товаришів. Займається музикою, любить фотографувати.
 
Горяко Альона
 
Горяко Альона Олександрівна народилася в селищі Нова Прага Олександрійського району Кіровоградської області 4 липня 1998 р. Учениця 8 класу Новопразької ЗШ І-ІІІ ступенів № 2. До читання поезії долучає дівчинку татко, який сам захоплюється літературою. Свій перший вірш "Мій котик" написала в 2005 р. В своїй творчості перевагу віддає темі - природа рідного краю. А ще захоплюється музикою та співами, тому в майбутьонму бачить себе відомими музикантом.
 
Дорошенко Вікторія
Дорошенко Вікторія Сергіївна жителька с. Протопопівки народилася 28 листопада 1994р. Навчається в Протопопівській ЗШ І-ІІІ ступенів в 11 класі. Член літературної студії з 2008 року. Перший вірш написала "Видіння" в 11-річному віці. Захоплюється творами українських письменників. На сьогодні у своїй творчості віддає перевагу темі кохання. Її твори ввійшли до збірки "Краса почутів втілена у слові" (2009р.).
 
Краєвська Вікторія
Краєвська Вікторія Володимирівна жителька селища Приютівки Олександрійського району Кіровоградської області народилася 13 червня 1999р. Навчається в 7 класі Цукрозаводського НВК. Написанням віршів захоплюється понад 4 роки. Перший вірш "Дзвіночки" написала у 3 класі. Крім віршів, пише етюди різної тематики і з задоволенням читає їх під час шкільних заходів. Мріє стати відомою письменницею.
 
Крячко Олена
 
Крячко Олена Володимирівна народилася в селищі Нова Прага Олександрійського району Кіровоградської області 20 червня 1998 р. Навчається в 8 класі Новопразької ЗШ І-ІІІ ступенів № 2. Читанням та поезією захоплюєтся її сестра Тетяна.Дівчина дуже любить природу, і саме спостереження за пташками, рослинами, річками стало поштовхом до написання поезій. Свій перший вірш "Хмарина" Оленка написала, коли її було 9 років. Дуже любить декламувати свої твори друзям та товаришам у школі. Має безліч захоплень, серед яких малювання музика, співи. Мрію опанувати професію дизайнера.
 
Кудлай Катерина
Кудлай Катерина Дмитрівна народилася в с. Войнівка Олександрійського району Кіровоградської області 12 травня 1999р. Навчається в Цукрозаводсьокму НВК в 7 класі. Вся родина захоплюється читанням. Сама Катя почала писати вірші у 3 класі. Її невеличкий перший вірш називався "Осінь". Коли приходить до Катерини натхнення, пише пейзажі, етюди про рідну природу. Захопюється дівчина поезією, музикою. У майбутньому мріє стати журналістом.
 
Ліпська Ольга
Ліпська Ольга Євгеніївна народилася 1 січня 1996р., проживає в селищі Приютівка Олександрійського району Кіровоградської області. Навчається Ольга в 11 класі Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Свій перший вірш "Хліб" написала в 2008р. Її твори різної тематики часто звучать на шкільних вечорах. Любить тварин. В майбутньому хоче стати ветеринаром.    
 
Олійник Ілона
Жителька селища Приютівка Олександрійського району Кіровоградської області Оліник Ілона Олексіїівна народилися 13 травня 2000р. Навчається в Цукрозаводському НВК в 6 класі. Улюбленим предметом в школі є література. Саме читання творів українських та зарубіжних поетів надихнуло Ілону до написання власних поезій. В 2011р. з'являються її перші вірші "Осінь", "Зима". Дівчинка крім читання, захоплюється грою на фортепіано, любить співати. В майбутньому мріє здобути юридичну освіту та стати юристом.
 
Охмак Катерина
 
Охмак Катерина Олександрівна народилася в м. Кіровограді 1997р. Зараз жителька с. Протопопівка Олександрійського раойну кіровоградської області. Навчається в 8 класі Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Любов до поезії та читання привила Каті мама. В 2009 р. дівчинка написала свій перший вірш "Осінній день". Більшість її творів про природу. Крім читання, написання власних творів захоплюється танцями, музикою. Любить фотографувати.
 
Середа Анна
Середа Анна Володимирівна народилася 11 квітня 1996р. Жителька селища Нова Прага Олександрійського району Кіровоградської області. Навчається в Новопразькому НВК в 9 класі. Всі в її родині захоплюються творчістю. Аня  пише вірші разної тематики як українською, так і українською мовою. Її перший вірш "Стук сердца" в 2009р. Захоплюється творами українських поетів, саме вони стали поштовхом до написання власних творів. У Ані різноманітні захоплення, це і музика, і спорт, і скульптура, і вишивка, і бісер. Та в в майбутньому дівчина хоче обрати професію, пов'язану тільки з літературною діяльністю. Твори Ані друкуються в місцевій пресі. А також має збірку власних поезій.     
 
Сухомлин Інга
 
Інга Костянтинівна народилася 1993 року в с. Червона Кам'янка Олександрійського району Кіровоградської області. В даний час проживає в селищі Приютівка Олександрійського району Кіровоградської області. Закінчила Цукрозаводський НВК.
 
Щербакова Єлизавета
 
Єлизавета Сергіївна Щербакова народилася 29 січня 1999р. в с. Протопопівка Олександрійського району Кіровоградської області. Навчається в Протопопівській ЗШ. Любить писати вірші про природу та рідний край. Свій перший вірш написала у 2008р. "Осінь". Також Єлизавета займається танцями, співами та любить малювати.